Hakkımızda
Vizyonumuz & Misyonumuz
Değerlerimiz
İnsan Kaynakları
Belgelerimiz
Resmi Bilgileri

Değerlerimiz


Ne gelir elden? Ne oldum? Ne idim? demeliyiz.

Firmamızla elden ne gelir diyenlere cevap verecek olursak:

10 yıl önce çıktık yola. 2002 yılında işe başladık. Bu yılda ülkemiz ekonomik istikrarsızlık içindeydi. Yeni iş kuran herkes korkuyordu. Bizde korktuk fakat korku başarıyı gölgeler diye cesur olmaya karar verdik ve işe başladık. Başarmalıydık. Bu ülkenin tekeri yoldaki taşları aşmalıydı. Bu ülkede kalıcı birşeyler yapmalıydım diye düşündüm. Hayat devam ediyordu. Ailemiz geçim için elimize bakıyordu.Türkiye de Demokrasi işlemiyordu.Çoğunlukta olsan Cumhurbaşkanı seçtirmiyorlardı.Ekonomik istikrarsızlık hat safhada idi.

Her Karadeniz insanı gibi bende de biraz inşaatçılık ruhu varmış demek ki. Beton işine yönelik çalışalım kararı aldım. Beton işine girmemi Enerji Bakanlığı Başkan Yardımcısı Murat MERCAN bey önerdi.(Eskişehir Millet Vekili)

İşimiz BETON. Betonu üretmeli, taşımalı ve kalıbına koymalıydık. 3 adet transmikser 1 adet beton pompasıyla başladık. Bugün çok şükür 82 makine olduk. Her geçen gün daha da büyüdük. Daha fazla betonu sırtladık. Kalıbın içine yerleşen her m3 beton bir mutluluk oldu. Yorulurken yorgunluk attık. Birlikte çalıştışımız arkadaşlardan aramızdan ayrılanlar oldu. Kazalar geçirdik, Binalar-Köprüler yaptık, üzüldük, sevindik bayramlar yaşadık koca 10 yıl geldi geçti ve BAŞARDIK.

Toplam 268 firma 39 şantiyede 8.342.860 m3 betona yön verdik. Bazen tünelin içinde, bazen Palandöken dağı tepesinde bazen deprem bölgesinde bazende 37. kat zirvesinde her gün dünya çivi çakar gibi yaklaşık 16 dairelik bina yaptık. Bize her zaman her koşulda el veren 154 çalışanımıza teşekkür ederim. Allah nice yeni şantiyelere hep birlikte güç verir inşallah.